MÖBLER / Skåp & hyllor / Hylla 13342130
nr 1334 2130
Hylla
Med stenskiva. Bredd: 90 cm. Djup: 33 cm. Höjd: 93 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:57:40
350 kr